Konferencja o jąkaniu

 kategoria wpisów: Przed nami
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Konferencje o jąkaniu, która odbędzie się 23 listopada o godzinie: 10:00 w Przestrzeni Trzeciego Wieku – plac Solidarności 1 / 3 / 5. Temat przewodni konferencji to promocja różnorodnych sposobów wspierania osób z jąkaniem i ich rodzin przez specjalistów, organizacje samopomocowe, a także szeroko pojęte otoczenie. Mamy nadzieję, iż nasze zaproszenie do udziału w charakterze słuchaczy przyjmą osoby z jąkaniem, ich najbliżsi, przyjaciele i znajomi, logopedzi i studenci logopedii, nauczyciele, a także wszystkie osoby, które zainteresowane są problematyką niepłynności mowy.

Podczas konferencji wysłuchamy zarówno wystąpień specjalistów – terapeutów mowy, jak i osób zmagających się z jąkaniem na co dzień. Jedną z prelegentek łączy doświadczenie osoby z jąkaniem i terapeuty mowy, co uznajemy za szczególne cenne i unikatowe połączenie. O własnych zmaganiach z niepłynnością mowy zechce nam opowiedzieć bardzo młody człowiek – uczeń liceum – odważnie stawiający czoła temu problemowi. Listę prelegentów zamykają doświadczeni mówcy, którzy przedstawić zechcieli rozmaite drogi życiowe, jakie jąkanie potrafi czasem wyznaczyć.

Z ogromną radością zapraszamy też na pokaz filmu „When I Stutter” – znakomitego obrazu przybliżającego problematykę jąkania na przykładzie życiorysów nietuzinkowych postaci,
a zaraz po projekcji – na panel dyskusyjny, w którym zechciało wziąć udział kilkoro specjalistów i osób doświadczających niepłynności mowy.

Serdecznie zapraszamy! 

 

Polecane artykuły:
Szybki kontakt

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe

Not readable? Change text. captcha txt