MUZEUM PEŁNE CIEKAWOSTEK

 kategoria wpisów: Nasze akcje, Przed nami

Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkoli w wieku 5 – 6 lat oraz uczniów edukacji wczesnoszkolnej wraz z nauczycielami, a także rodziny na warsztaty w muzeach wrocławskich. Jest to projekt społeczno-edukacyjny, którego celem jest integrowanie środowiska wielopokoleniowego w łączności z kulturą. Projekt składa się z dwóch modułów.

MODUŁ 1.

Skierowany jest do dzieci przedszkolnych 5 – 6 latków oraz dzieci z edukacji wczesnoszkolnej z opiekunami. Osoby zainteresowane wzięciem udziału bardzo proszę o przesłanie maila z informacją:

Nazwa wybranego warsztatu

Muzeum

Godzinę

Placówkę

Liczba dzieci

Liczba opiekunów

Maila do opiekuna

Nr telefonu

Bardzo proszę o uzupełnienie klauzuli RODO z 2 załącznika i przesłania skanu przez osobę podaną do kontaktu. Proszę zwrócić uwagę, które warsztaty są skierowane dla dzieci z przedszkoli, a które dla dzieci z klas 1 – 3 edukacji wczesnoszkolnej i zapisać grupę na właściwy warsztat.

Liczba warsztatów jest ograniczona, dlatego z jednego przedszkola/placówki oświatowej może wziąć udział jedna grupa/klasa. O uczestnictwie stanowi mail zwrotny z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Warsztaty z pierwszego modułu są bezpłatne.

MODUŁ 2.

W ramach modułu 2 organizowane są liczne spotkania realizowane przez poszczególne placówki muzealne dla seniorów, rodziców z dziećmi i całych rodzin. Szczegóły programowe proponowanych zajęć w tygodniu, w soboty lub niedziele do sprawdzenia w kolejnych załącznikach. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach / spotkaniach z modułu 2, bardzo proszę o bezpośredni kontakt z muzeami.

 

Polecane artykuły:
Szybki kontakt

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe

Not readable? Change text. captcha txt