MOBILNI PSYCHOLODZY

 kategoria wpisów: Nasze akcje, OWIR AKTUALNOŚCI, OWIR DLA NAUCZYCIELA, OWIR DLA RODZICA, Przed nami

OŚRODEK WSPIERANIA I ROZWOJU

SPOTKANIA DLA NAUCZYCIELI I RODZICÓW. Zapraszamy do skorzystania z oferty. 

MOBILNI PSYCHOLODZY:

– to godzinne spotkania tematyczne poprowadzone przez ekspertów i psychologów Ośrodka Wspierania i Rozwoju dla nauczycieli pracujących z uczniami o wysokich potencjałach.

– to godzinne spotkania dla rodziców uczniów zdolnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

– to półtoragodzinne spotkania dla rodziców/nauczycieli uczniów zdolnych w przedszkolach i szkołach podstawowych kl. I-III.

Proponowana tematyka spotkań:

serdecznie zaprasza na spotkania dla nauczycieli i rodziców. Jest możliwość skorzystania z oferty Mobilnego Psychologa. Spotkanie dotyczy tematyki:

  • Jak radzić sobie z lękami u dzieci w tym u dzieci z wysokimi potencjałami rozwojowymi – dla rodziców lub nauczycieli uczniów zdolnych w przedszkolach i szkołach podstawowych kl. I-III. Są jeszcze wolne terminy 10 i 11 grudnia, godz. 17:00. Dojazd do państwa placówki. 
  • Autonomia, zaufanie, oczekiwania – trzy wyzwania dla rodziców, czyli jak wspierać dziecko zdolne – dla szkół ponadpodstawowych. TERMINY DO UZGODNIENIA maksymalnie do połowy grudnia.
  • Czas żniw – jak wspierać nastolatki w podejmowaniu życiowych decyzji, bez wywierania presji – dla szkół ponadpodstawowych.  TERMINY DO UZGODNIENIA maksymalnie do połowy grudnia.
  • Jak motywować dziecko o wysokim potencjale do nauki, żeby budować w nim chęć uczenia – dla nauczycieli kl. IV-VII szkół podstawowych. TERMINY DO UZGODNIENIA maksymalnie do połowy grudnia.

Spotkania odbywać się będą u Państwa w Placówce.

Dyrekcję szkoły zainteresowaną wizytą Psychologa Mobilnego proszę o kontakt: bogumila.katkowska@wcrs.wroclaw.pl

(przy zgłoszeniu: Tytuł: Mobilni Psycholodzy, temat, nazwa placówki).

Polecane artykuły:
Szybki kontakt

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe

Not readable? Change text. captcha txt