Warsztaty Budowanie pogłębionych relacji społecznych dla młodzieży

 kategoria wpisów: Nasze akcje, OWIR AKTUALNOŚCI, OWIR DLA NAUCZYCIELA, OWIR DLA RODZICA, Przed nami

  Rozmawiać, jak to łatwo powiedzieć… Ale czy też zrobić? Sztuka komunikacji, mimo że praktykowana przez nas codziennie, wcale nie należy do najprostszych! Jak mówić i słuchać żeby się dogadać, a przy okazji pogłębić relacje? Tego dowiecie się na naszych warsztatach!
   
  Podczas naszych spotkań będziecie rozwijać umiejętności emocjonalno-społeczne, czyli:
  • pogłębiać empatię,
  • poszerzać samoświadomość emocjonalną,
  • uczyć się rozwiązywania konfliktów i budowania zaufania w grupie,
  • doskonalić zdolności nawiązywania relacji i skutecznego porozumiewania.
  Warsztaty są skierowane dla młodzieży w wieku od 16 r.ż. oraz studentów z ważną legitymacją studencką. 
   
  Termin: piątki, 17:30-19:30. (27.11, 4. 12, 11.12 i 18.12) będą składały się z 4 spotkań. Dokładne daty spotkań mogą ulec zmianie ze względu na postępującą sytuację epidemiologiczną.
  Miejsce: Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki, Traugutta 81, Wrocław
   
  Prowadzący:
  mgr Sara Dusza – psycholog, absolwentka kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim, studentka kierunku Komunikacja Wizerunkowa na Uniwersytecie Wrocławskim, trenerka w firmie szkoleniowej “Pracownia Rozwoju”. Prowadziła różnorodne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych oraz licealnych, jak również skierowane do rodzin spotkania z cyklu “Uwaga! Emocje!”. Liderka i koordynatorka zespołu w przeprowadzonym dla licealistów cyklu szkoleń “Słowa mają moc”. Współprowadziła i asystowała podczas różnych szkoleń biznesowych, dotyczących m. in. tematów sytuacji trudnych oraz mądrej integracji. 
   
  Oliwia Awencka – studentka kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim, co-trenerka w Pracowni Rozwoju. Prowadziła warsztaty z komunikacji dla licealistów oraz warsztaty w ramach spotkań “Uwaga! Emocje!”, asystowała w szkoleniach edukacyjnych oraz biznesowych.
   
  Wstęp na warsztaty jest bezpłatny! Projekt jest dofinansowany z środków gminy Wrocław, we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.
   
  Zapisy  – tutaj
   
  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przez Facebook Pracowni Rozwoju lub na adres biuro@pracowniarozwoju.pl
   
  Recommended Posts
  Szybki kontakt

  Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe

  Not readable? Change text. captcha txt