GRA QUIZ RODZINNO-SĄSIEDZKI ONLINE wiedzy o literaturze

 kategoria wpisów: Podsumowania akcji

  “Rodzinny przekładaniec literacki. Nasze ulubione lektury: dzisiaj i gdy dziadkowie i rodzice dziećmi byli…”

  Oto wyjątkowy quiz, w którym możecie sprawdzić stan swojej wiedzy na temat literatury dziecięcej i młodzieżowej doskonale bawiąc się w miłym towarzystwie rodzino-sąsiedzkim. Jako zespół sprawdźcie, jak dobrze pamiętacie bohaterów książek i ich historie. Gra Quizy rodzinne to wyzwanie dla wszystkich miłośników literatury. Wystarczy chęć udziału, zgłosić swój zespół poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.wke.wroclaw.pl.

  GRY QUIZY RODZINNE to zabawa dla mieszkańców Wrocławia i aglomeracji, które odbędzie się w czasie rzeczywistym na platformie ZOOM. W grze mogą wziąć udział wszystkie osoby, które chcą spędzić miło czas z rodziną, sąsiadami, znajomymi. Jedynym warunkiem jest to, aby w jednej drużynie znajdowali się przedstawiciele dwóch pokoleń, np. dzieci-dziadkowie lub dzieci-rodzice, dzieci-rodzice-sąsiedzi, dzieci-rodzice-dziadkowie.  Drużyny powinny być minimum dwuosobowe. Przewidujemy nagrody dla najlepszych zespołów.

  Każdej drużynie, która się zakwalifikuje, wyślemy oczywiście szczegółowe informacje i pomożemy się z nami połączyć. Czas trwania około 1 godzina.

  Termin: 25 sierpnia, godz. 17:00. Startujemy na platformie ZOOM. Zalecane przeglądarki: Chrom, Firefox.
  Prowadzące: Dorota Szarek mentor Akademii Talentów i Uzdolnień, Bogumiła Katkowska WCRS
  Narzędzia: komputer z kamerką, słuchawki; dodatkowo – wskazany telefon komórkowy (łatwiej i wygodniej pracować); Kahoot (proste logowanie: kahoot.it; na pierwszym slajdzie quizu – instrukcja).

  Zapraszamy do posłuchania rozmowy z prowadząca quiz literacki: https://www.radiorodzina.pl/audycje/wielopokoleniowy-quiz-rodzinny/

  [lektury – nie oznaczają dosłownie “lektur szkolnych”]

  Regulamin Gry Quizy rodzinne online

  regulamin-quizy-rodzinne-online

   

  Recommended Posts
  Szybki kontakt

  Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe

  Not readable? Change text. captcha txt