GRA QUIZ RODZINNO-SĄSIEDZKI ONLINE wiedzy o Parku Szczytnickim we Wrocławiu

 kategoria wpisów: Podsumowania akcji

  Tym razem,  możecie sprawdzić stan swojej wiedzy na temat  historii Parku Szczytnickiego we Wrocławiu doskonale bawiąc się w miłym towarzystwie rodzino-sąsiedzkim. Jako zespół sprawdźcie, jak dobrze znasz Park Szczytnicki. Może dowiesz się czegoś nowego i odkryjesz park na nowo? Gra Quizy rodzinne to wyzwanie dla wszystkich miłośników Wrocławia. Wystarczy chęć udziału, zgłosić swój zespół poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.wke.wroclaw.pl.

  GRY QUIZY RODZINNE to zabawa dla mieszkańców Wrocławia i aglomeracji, które odbędzie się w czasie rzeczywistym na platformie ZOOM. W grze mogą wziąć udział wszystkie osoby, które chcą spędzić miło czas z rodziną, sąsiadami, znajomymi. Jedynym warunkiem jest to, aby w jednej drużynie znajdowali się przedstawiciele dwóch pokoleń, np. dzieci-dziadkowie lub dzieci-rodzice, dzieci-rodzice-sąsiedzi, dzieci-rodzice-dziadkowie.  Drużyny powinny być minimum dwuosobowe. Przewidujemy nagrody dla najlepszych zespołów.

  Każdej drużynie, która się zakwalifikuje, wyślemy oczywiście szczegółowe informacje i pomożemy się z nami połączyć. Czas trwania około 1 godzina.

  Termin: 07 października, godz. 18:00. Startujemy na platformie ZOOM. Zalecane przeglądarki: Chrom, Firefox.
  Prowadząca:  Joanna Hytrek-Hryciuk, Bogumiła Katkowska
  Narzędzia: komputer z kamerką, słuchawki; dodatkowo – wskazany telefon komórkowy (łatwiej i wygodniej pracować).

  Regulamin Gry Quizy rodzinne online

  regulamin-quizy-rodzinne-online

   

  Polecane artykuły:
  Szybki kontakt

  Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe

  Not readable? Change text. captcha txt