Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  WARSZTATY RODZINNE UWAGA! EMOCJE

  21 listopada, 2020 | 10:00 am - 22 listopada, 2020 | 4:00 pm UTC+0

  Darmowy

   Uwaga! Czas na kolejny weekend pełen emocji! 😃
    
   Zastanawiacie się jak ciekawie spędzić czas z dziećmi? 👨‍👩‍👧‍👦 Może chcecie pomóc im w odkrywaniu świata emocji, a przy okazji wspólnie przeżyć coś, co na długo zostanie w Waszej pamięci? Nasz projekt “Uwaga! Emocje!” powstał specjalnie dla Was!
   Emocje, sztuka, natura (i psychologia!) – razem dają niezwykłą mieszankę, której krok po kroku będziecie mogli doświadczyć całą rodziną na przygotowanym przez nas warsztacie animacyjno-edukacyjnym. 🧡🎭🌿 Razem będziecie mogli uczyć się nazywania i rozpoznawania emocji oraz szukać równowagi między działaniem a skupieniem. Poza tym doświadczycie tak ważnej dla dzieci bliskości, pogłębicie świadomość ciała i uruchomicie wszystkie zmysły!
    
   Już 21 i 22 listopada w Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki przy Traugutta 81 we Wrocławiu będziecie mogli udać się we wspólną podróż przez 6 stacji – “Laboratorium emocji”, “Emocje w moim ciele”, “Obserwatorium emocji”, “Planetarium wyobraźni”, “Ogród zmysłów” i “Bliskość”. Przez każdą z nich będzie mógł przeprowadzić Was przeszkolony pomocnik-psycholog, który pokaże Wam jak czerpać z nich pełnymi garściami.
    
   TERMINY: 21 i 22 listopada (sobota i niedziela), 10:00-16:00.
   Czas na przejście całej ekspozycji: około 2 godziny.
   Uwaga! W trosce o Wasze bezpieczeństwo będziemy wpuszczać w odstępach 20 minutowych – obowiązują zapisy na dzień i godzinę wejścia.
    
   MIEJSCE: siedziba Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki, ul. Traugutta 81 we Wrocławiu.
    
   ZAPISY: Zapisać możecie się w formularzu z podaną dostępnością kolejnych wejść – https://forms.gle/jvcbSZz6NZ4kdFkr9
   W razie problemów z zapisaniem się na wydarzenie, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej przez Facebook Pracownia Rozwoju.
    
   Sugerowany wiek dzieci: 3-12 lat.
   Ze względów bezpieczeństwa oraz dla Waszego komfortu, z jednego biletu rodzinnego może skorzystać max. 6 osób.
   Niektóre stacje zakładają pracę w parach, w związku z czym sugerujemy, aby na każde dziecko przypadał jeden opiekun.
    
   Na stacjach pracują opiekunowie z dziećmi, pod okiem przewodników lub samodzielnie. Zalecamy wygodny strój oraz zabranie własnych zdrowych przekąsek. 🍎 Na miejscu dostępne będą ciepłe i zimne napoje. ☕️
    
   Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
   Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław. Organizatorem wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z Pracownią Rozwoju. Dziękujemy również za współpracę Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki i Stowarzyszeniu Edukacji Krytycznej.
    
   ❗️Na miejscu dostępny będzie płyn do dezynfekcji. Każda stacja zostanie zdezynfekowana po przejściu każdej z rodzin. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek lub przyłbic. Każdy z przewodników podczas przeprowadzania będzie miał na sobie przyłbicę lub maseczkę oraz rękawiczki.
    
    
   Autorzy projektu: Pracownia Rozwoju: Anna Cieślik oraz Lucyna Piwowarska-Dmytrów, Paweł Hawryszczak.

   Całość to 6 stacji badawczych inspirowanych sztuką:

   1. Laboratorium emocji. 2. Emocje w moim ciele. 3. Obserwatorium emocji. 4. Planetarium wyobraźni. 5. Ogród zmysłów. 6. Bliskość.

   Na każdej stacji wykorzystywane są autorskie metody pracy, min. Kostki edukacyjne EduCube.

    

   Synergia różnorodnych doświadczeń przerodziła się w innowacyjną instalację edukacyjną, który łączy sztukę, ciało/umysł, naturę, psychologię i filozofię. Dzięki temu uczy bawiąc i bawi ucząc! Pracownia Rozwoju podejmuje działania  społeczne, szczególnie w wymiarze lokalnym. Dlatego we Wrocławiu Pracownia Rozwoju we współpracy m.in. z WCRS realizuje wiele różnorodnych projektów społeczno-edukacyjnych. 

   Szczegóły

   Start:
   21 listopada, 2020 | 10:00 am UTC+0
   Koniec:
   22 listopada, 2020 | 4:00 pm UTC+0
   Koszt:
   Darmowy
   Wydarzenie kategorie:
   ,
   Strona internetowa:
   http://wke.wroclaw.pl/warsztaty-rodzinne-uwaga-emocje/
   Szybki kontakt

   Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe

   Not readable? Change text. captcha txt